alt

Amerykańska rzeź [2022] - Gdzie obejrzeć cały film?

rating6
119
Ocen
calendar2022
time1h 41m
Film opowiada o zarządzeniu gubernatora, który chce, by dzieci nielegalnych imigrantów zostały aresztowane. Młodzi mogą poprawić swoją sytuację, opiekując się osobami starszymi w ramach wolontariatu. Decydując się na to, nastoletni bohaterowie odkrywają jednak, że gubernator i nadzorca specjalnego ośrodka przygotowali straszliwy spisek. Film zapowiadany jest jako krwawe połączenie horroru i czarnej komedii.

Aktorzy

Actor Paloma Bloyd

Paloma Bloyd

Actor Jenna Ortega

Jenna Ortega

Actor Eric Dane

Eric Dane

Actor Brett Cullen

Brett Cullen

Actor Freddy Carter

Freddy Carter

Actor Jorge Lendeborg Jr.

Jorge Lendeborg Jr.

Actor Jorge Diaz

Jorge Diaz

Actor Allen Maldonado

Allen Maldonado

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Amerykańska rzeź - szalona komedia

Najnowsza komedia "Amerykańska rzeź" to prawdziwy hit tego lata! Film opowiada historię grupy przyjaciół, którzy wygrywają na loterii gigantyczną sumę pieniędzy. Postanawiają wydać wszystkie pieniądze na szaloną imprezę w USA. To co się dzieje później to istna "amerykańska rzeź" - pełna zabawnych sytuacji, nieprzewidywalnych zwrotów akcji i absurdalnego humoru.

Reżyser filmu świetnie balansuje pomiędzy momentami totalnej beztroski i hucznej zabawy bohaterów ascenami pokazującymi, jak łatwo stracić kontrolę, gdy posiada się zbyt dużo pieniędzy. Amerykańska rzeź to film, który każdy powinien zobaczyć, jeśli lubi fajne filmy i dobrą rozrywkę. Gorąco polecamy ten obraz wszystkim fanom komedii!

Aktorzy biorący udział w produkcji świetnie odnajdują się w swoich rolach. Widz od razu polubi filmową paczkę przyjaciół i będzie im kibicował do samego końca. Dużym atutem filmu jest też świetna, dynamiczna muzyka, która podkreśla klimat beztroskiej zabawy.

Podsumowując, Amerykańska rzeź to jedna z najlepszych komedii ostatnich lat. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu w wolnej chwili - na pewno poprawi humor i pozwoli choć na chwilę oderwać się od codzienności. Myślimy, że to idealny wybór na filmy online dla wszystkich, którzy lubią mega wciągające filmy pełne humoru i zwariowanych sytuacji!

Amerykańska rzeź

Prawdziwa rzeźnia nowym hitem komediowym

Najnowszy film pt. "Amerykańska rzeź" to prawdziwy hit komediowy tego lata, który koniecznie musicie zobaczyć! Jest to opowieść o grupie przyjaciół, którzy wygrywają mnóstwo pieniędzy na loterii i postanawiają zorganizować w Stanach Zjednoczonych wielką, szaloną imprezę. Od tego momentu zaczyna się prawdziwa "rzeźnia" - pełna niewiarygodnych wydarzeń, zaskakujących zwrotów akcji i absurdalnych scen, które rozśmieszą każdego widza.

To jest po prostu twórczość tych samych ludzi, którzy stworzyli kultowe już komedie „Project X: Domówka” oraz „Kac Vegas” w nowej, odświeżonej odsłonie.

Zwiastun filmu już w pierwszych sekundach daje pogląd na to, co możemy spodziewać się po seansie - będzie to pełna akcji komedia, która z pewnością umili nudny wieczór. Twórcy stawiają na sprawdzone schematy: grupę sympatycznych bohaterów, którym udaje się zdobyć ogromną ilość pieniędzy, mnóstwo zwariowanych pomysłów na ich wydawanie i wiele zabawnych perypetii, które z tego wynikają.

Podsumowując, jeśli szukacie filmów hd, które po prostu świetnie się ogląda, mają intrygującą fabułę i rozśmieszą Was do łez, to koniecznie dajcie szansę „Amerykańskiej rzezi”! To jedna z tych produkcji, o których będzie głośno jeszcze przez długi czas i którą po prostu trzeba zobaczyć.

Zabawny film o wielkiej wygranej w USA

Bohaterowie najnowszej komedii pt. „Amerykańska rzeź” wygrywają na loterii ogromną sumę pieniędzy. Postanawiają zorganizować za te pieniądze największą imprezę wszech czasów... w Stanach Zjednoczonych! Od tego momentu zaczynają się szalone przygody i mnóstwo zabawnych perypetii.

 • Grupa przyjaciół wygrywa 30 milionów dolarów!
 • Postanawiają zorganizować imprezę życia w USA
 • Zaczyna się istna "amerykańska rzeź" - szalone przygody i śmieszne sytuacje

Jeśli szukacie filmów na dziś wieczór, które po prostu będą świetną rozrywką i rozbawią Was do łez, to „Amerykańska rzeź” jest tym, czego potrzebujecie! Zrealizowana w konwencji znanych hitów komediowych takich jak „Project X: Domówka” czy „Kac Vegas”, na pewno dostarczy Wam solidną dawkę humoru i doskonałej zabawy już od pierwszych minut seansu!

Najlepsze kino komediowe 2022 roku

"Amerykańska rzeź" to zdecydowanie jedna z najśmieszniejszych i najlepszych komedii 2022 roku, którą po prostu trzeba zobaczyć! Fabuła skupia się wokół grupy sympatycznych przyjaciół, którym udaje się wygrać ogromną sumę pieniędzy. Postanawiają zorganizować za te pieniądze największą imprezę w Stanach Zjednoczonych. Od tego momentu zaczyna się istne szaleństwo!

Film jest pełen zaskakujących zwrotów akcji, absurdalnych sytuacji godnych rubryki "wierzę, nie wierzę" i szalonych pomysłów bohaterów na wydawanie pieniędzy. Twórcy postawili na sprawdzony schemat komedii, który zawsze się sprawdza i który gwarantuje świetną zabawę. Jeśli szukacie filmów warte obejrzenia, które po prostu Was rozbawią i umilą nudny wieczór w domu, to „Amerykańska rzeź” jest tym, czego potrzebujecie!

Amerykańska rzeź

Komedia, którą trzeba obejrzeć do końca

"Amerykańska rzeź" to nowa komedia, którą po prostu trzeba obejrzeć aż do samego końca! Film opowiada o grupie sympatycznych przyjaciół, którym udaje się wygrać 30 milionów dolarów na loterii. Postanawiają zorganizować za te pieniądze imprezę życia... w Stanach Zjednoczonych.

Od momentu wylotu do USA zaczyna się istne szaleństwo - mnóstwo zwariowanych pomysłów bohaterów na wydawanie nagłego bogactwa, absurdalne sytuacje, w których się znajdują i masa nieprzewidzianych zwrotów akcji. W tle mamy oczywiście wiele scen imprezowania, szalonej zabawy i hucznych domówek organizowanych przez bohaterów. Jeśli lubicie filmy dla każdego, które gwarantują świetną rozrywkę, to "Amerykańska rzeź" jest tym, czego szukacie!

Nie można oderwać oczu od ekranu. "Amerykańska rzeź" to po prostu świetne kino komediowe, które idealnie sprawdzi się jako seans na weekendowy wieczór.

Podsumowując, jeśli szukacie filmów online darmowych, które zapewnią Wam świetną zabawę, humor i dostarczą niezapomnianych wrażeń, to zdecydowanie musicie dać szansę tej produkcji i obejrzeć ją aż do ostatnich minut! To naprawdę jedna z tych ciekawych filmów, których nie można przegapić.

Podsumowanie filmu „Amerykańska rzeź” – dlaczego warto go obejrzeć

„Amerykańska rzeź” to jedna z najzabawniejszych komedii ostatnich lat, która koniecznie musi znaleźć się na liście filmów do obejrzenia. Opowiada historię grupy przyjaciół, którzy wygrywają ogromną sumę pieniędzy i postanawiają zorganizować za nie szaloną imprezę w Stanach Zjednoczonych. Od tego momentu zaczyna się istne szaleństwo!

Film charakteryzuje się bardzo dynamiczną akcją, mnóstwem zaskakujących zwrotów akcji i absurdalnym, ale jakże zaraźliwym humorem. Jeśli szukasz fajnych filmów na weekendowy wieczór, które po prostu Cię rozbawią i pozwolą zapomnieć o codzienności, to „Amerykańska rzeź” jest tym, czego potrzebujesz.

Ogromnym atutem produkcji jest również świetna obsada. Aktorzy fantastycznie czują klimat filmu i swoimi kreacjami sprawiają, że od pierwszych minut polubisz i będziesz kibicował bohaterom, których spotykają najróżniejsze zabawne przygody i perypetie.

Podsumowując, „Amerykańska rzeź” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów dobrego kina komediowego. Film zdecydowanie jest wart obejrzenia i może stać się jednym z Twoich ulubionych filmów online. Jeśli więc szukasz mega wciągających filmów, które gwarantują świetną zabawę, to ta produkcja jest tym, czego potrzebujesz!

10 Podobnych Filmów:

 1. Craig Before the Creek
 2. Pierwszy gol
 3. Skok w przestworzach
 4. Potwory i spółka
 5. To nie wypanda
 6. Shazam! Gniew bogów
 7. Chłopaczki z sąsiedztwa
 8. Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
 9. Ted
 10. Shrek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 119
Udostępnij serial
Martyna Piotrowicz

Martyna Piotrowicz

Witaj na moim portalu filmowym, gdzie każdy kadr to nowa opowieść! Jestem pasjonatką kina, która pragnie dzielić się swoim entuzjazmem z Tobą. Od lat zbieram emocje, analizuję fabuły i snuję refleksje nad sztuką filmową. Na tym portalu znajdziesz nie tylko recenzje i analizy, lecz także fragmenty z kulis produkcji oraz wywiady z twórcami. Moja misja? Przynieść Ci unikalne spojrzenie na świat filmu, które rozbudzi Twoją wyobraźnię i wzbudzi dyskusje. Dołącz do mnie w podróży przez magiczny świat kina - obiecuję, że każda wizyta na moim portalu będzie niezapomnianym filmowym doświadczeniem!

10 Komentarzy

avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Xolo Productions
avatar

AgaMaga

Amerykańska rzeź Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 6. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 41m.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 41m. Gorąco polecam
avatar

Latrki2

Amerykańska rzeź to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6. Gorąco polecam!
avatar

Gajdek12

Ocena 6 potwierdza, że Amerykańska rzeź to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

EdiHejka

Amerykańska rzeź ze średnią ocen 6 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

DaveAmeryka

Amerykańska rzeź z oceną 6 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6 sugeruje, że Amerykańska rzeź to pozycja obowiązkowa dla fanów Xolo Productions.

Produkcje o podobnych gatunkach

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Hotel Transylwania 4