alt

Hipnoza [2023] - Gdzie obejrzeć cały film?

rating6.4
887
Ocen
calendar2023
time1h 33m
Detektyw, Daniel Rourke, prowadząc śledztwo w sprawie serii niemożliwie precyzyjnych napadów na banki, zostaje wplątany w tajemnicę kryjącą się za zaginięciem jego córki i tajnym programem rządowym. Dzięki współpracy z hipnotyzerką Dianą bohaterowi udaje się ustalić, że z napadami ściśle związany jest tajemniczy człowiek Liv Del Rayne, który jest jednym z najpotężniejszych hipnotyzerów na świecie. Rourke i Diana łączą siły, aby odkryć, dlaczego Rayne ma na celowniku Rourke’a, pośrednio starając się wyjaśnić tajemnicze zniknięcie córki detektywa…

Aktorzy

Actor Ben Affleck

Ben Affleck

Actor William Fichtner

William Fichtner

Actor Alice Braga

Alice Braga

Actor Jackie Earle Haley

Jackie Earle Haley

Actor Jeff Fahey

Jeff Fahey

Actor J. D. Pardo

J. D. Pardo

Actor Hala Finley

Hala Finley

Actor Derek Russo

Derek Russo

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Transformers: Przebudzenie bestii

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Hipnoza (2023) fajne filmy

Najnowszy thriller "Hipnoza" to zdecydowanie jeden z fajniejszych filmów ostatnich miesięcy. Produkcja studia 8 w reżyserii Devina Chanda zapowiada się niezwykle wciągająco i intrygująco. Fabuła skupia się na losach młodej kobiety, która poddaje się hipnozie, aby poradzić sobie z bezsennością. Niestety, hipnoterapeuta nie jest tym, za kogo się podaje, a bohaterka zaczyna tracić kontrolę nad własnym życiem.

Film łączy w sobie elementy thrillera psychologicznego z motywami horroru, tworząc mroczną, mrożącą krew w żyłach opowieść. Dodatkowym atutem produkcji jest świetna obsada z Kate Siegel, Jasonem O’Mara i Dulé Hill w rolach głównych. Wszystko wskazuje na to, że "Hipnoza" to jeden z tych filmów, które koniecznie trzeba obejrzeć i który na pewno nie rozczaruje fanów gatunku.

Gdzie obejrzeć film Hipnoza?

"Hipnoza" jest już dostępna na platformie Netflix, więc każdy może obejrzeć ten fascynujący thriller w dowolnym momencie. To zdecydowanie jedna z tych pozycji, które idealnie nadają się na seans wieczorny lub gdy szukasz mocnych wrażeń. Jeśli klimaty grozy i niepewności to coś dla Ciebie, koniecznie sprawdź ten tytuł.

Hipnoza

Hipnoza (2023) filmy warte obejrzenia

W ostatnich latach na rynku filmowym pojawiło się sporo thrillerów psychologicznych, które z miejsca zdobyły uznanie widzów i krytyków. Jedną z takich produkcji jest zdecydowanie "Hipnoza" w reżyserii Devina Chandy. Film opowiada historię młodej kobiety uzależnionej od tabletek nasennych, która decyduje się spróbować hipnozy, aby poradzić sobie z bezsennością.

Niestety, hipnoterapeuta okazuje się oszustem wykorzystującym podszywanie się pod lekarza, aby manipulować życiem swoich pacjentów. Bohaterka traci kontrolę nad własnym umysłem i zaczyna miewać dziwne wizje, nie będąc pewną, co jest jawą, a co snem. Całość utrzymana jest w konwencji psychologicznego horroru, a napięcie rośnie z każdą minutą.

To zdecydowanie jeden z najlepszych i najbardziej wciągających thrillerów ostatnich lat, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Obsada i realizacja na najwyższym poziomie

Atutem "Hipnozy" jest również świetna obsada aktorska z Kate Siegel ("Nawiedzony dwór w Bly"), Jasonem O’Mara ("Agenci NCIS") i Dulé Hillem ("Psych", "Westworld") na czele. Aktorzy oddali klimat niepewności i grozy w sposób niezwykle przekonujący. Do tego doskonała, mroczna scenografia i znakomita muzyka budująca napięcie. Reżyser Devin Chanda stworzył film, który na pewno na długo pozostanie w pamięci widzów.

Podsumowując, "Hipnoza" to jeden z tych filmów, które po prostu trzeba zobaczyć. Jeśli lubicie thrillery psychologiczne utrzymane w konwencji horroru, ta produkcja Was nie zawiedzie. Gorąco polecamy! Film już teraz dostępny na Netflix.

Hipnoza (2023) filmy hd za darmo

Fani mocnych thrillerów psychologicznych z elementami horroru na pewno docenią najnowszą produkcję studia 8 zatytułowaną "Hipnoza". Film opowiada o młodej kobiecie, która zgłasza się na hipnoterapię, aby uporać się z bezsennością. Niestety, hipnoterapeuta okazuje się oszustem, który zaczyna manipulować życiem swoich pacjentów.

 • Bohaterka traci kontrolę nad umysłem i rzeczywistością
 • Groza i niepewność narastają z każdą sceną
 • Świetna gra aktorska i reżyseria

Kate Siegel, znana z Uciekaj! czy Nawiedzonego dworu w Bly, kreuje postać młodej kobiety uwikłanej w sieć kłamstw i manipulacji. Towarzyszą jej Jason O’Mara oraz Dulé Hill. Wszyscy aktorzy świetnie oddają na ekranie uczucie niepokoju i niepewności, z jakim musi się zmagać bohaterka.

To absolutnie jeden z najlepszych thrillerów psychologicznych ostatnich lat. Film wciąga i nie pozwala oderwać wzroku od ekranu od pierwszej do ostatniej minuty.

Gdzie obejrzeć Hipnozę za darmo?

Cały film Hipnoza już teraz dostępny jest za darmo w jakości HD na platformie Netflix. To świetna okazja, aby przekonać się na własne oczy, jak wciągająca i mrożąca krew w żyłach jest ta produkcja. Zdecydowanie polecamy wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń i klimatu grozy. Hipnoza to thriller, który na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Hipnoza (2023) wciągające filmy online

Fani mocnych, psychologicznych thrillerów z elementami horroru z pewnością docenią najnowszą produkcję Netflixa zatytułowaną "Hipnoza". Film w reżyserii Devina Chandy opowiada o losach młodej kobiety uzależnionej od pigułek nasennych, która decyduje się spróbować hipnoterapii, aby uporać się z bezsennością.

Niestety, hipnoterapeuta okazuje się oszustem, który z premedytacją manipuluje umysłami swoich pacjentów. Bohaterka całkowicie traci kontrolę nad własną rzeczywistością i zaczyna doświadczać dziwnych, przerażających wizji. Z każdą minutą rośnie poczucie zagrożenia i niepewności.

Groza i suspens od pierwszej minuty

Siłą "Hipnozy" jest niezwykle sugestywnie oddana atmosfera grozy i niepewności. Reżyser świetnie buduje napięcie, a widz od pierwszych scen czuje się tak, jakby sam znajdował się w koszmarnej sytuacji, z której nie ma wyjścia. Dodatkowo świetna, mroczna scenografia i klimatyczna muzyka jeszcze bardziej potęgują uczucie zagrożenia.

To zdecydowanie jeden z najbardziej wciągających i przerażających thrillerów psychologicznych ostatnich lat. Po seansie długo nie można dojść do siebie.

Jeśli szukacie mocnych wrażeń, zapraszamy do obejrzenia "Hipnozy" już teraz w jakości HD na Netflix. To thriller, który na pewno Was nie rozczaruje i który jeszcze długo po seansie będzie Wam chodził po głowie. Gorąco polecamy fanom gatunku!

Hipnoza

Hipnoza (2023) ciekawe filmy do obejrzenia

W ostatnich miesiącach na platformie Netflix pojawiło się kilka naprawdę ciekawych i wartych uwagi thrillerów psychologicznych. Jednym z nich jest zdecydowanie produkcja zatytułowana "Hipnoza", która już od premiery zbiera znakomite recenzje od widzów i krytyków.

Opowieść skupia się na losach młodej kobiety uzależnionej od pigułek nasennych, która trafia na terapię hipnozą do tajemniczego terapeuty. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest oszustem, który wykorzystuje hipnozę do kontrolowania i manipulowania umysłami swoich pacjentów. Bohaterka całkowicie traci panowanie nad życiem i zaczyna doświadczać przerażających halucynacji.

Mroczny klimat i świetna obsada

Mocną stroną Hipnozy jest przede wszystkim bardzo sugestywnie oddana, mroczna atmosfera, która od początku wzbudza u widza uczucie niepokoju i niepewności. Znakomita gra aktorska gwiazd gatunku takich jak Kate Siegel (Nawiedzony dwór w Bly) czy Jason O’Mara (Agenci NCIS) jeszcze bardziej potęguje wrażenie uwikłania w psychologiczną grę bez wyjścia. To zdecydowanie jeden z tych filmów, które długo pozostają w pamięci i które po prostu trzeba zobaczyć.

Hipnoza to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów kina grozy. Film wciąga i przeraża od pierwszej do ostatniej minuty. Jedno jest pewne - nuda tutaj nie grozi!

Jeśli szukacie nowych, intrygujących filmów, które zapewnią Wam dreszczyk emocji, thriller Hipnoza jest tym, czego potrzebujecie. Już teraz dostępny na platformie Netflix. Gorąco polecamy i życzymy mocnych wrażeń!

Hipnoza (2023) całe filmy lektor pl darmowe

Fani mocnych psychologicznych thrillerów z pewnością docenią nową produkcję Netflixa zatytułowaną "Hipnoza". To opowieść o młodej kobiecie uzależnionej od pigułek na sen, która decyduje się spróbować hipnoterapii u tajemniczego terapeuty. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest oszustem wykorzystującym podstęp i manipulację, aby kontrolować życia swoich pacjentów.

Bohaterka całkowicie traci panowanie nad własnym umysłem i zaczyna doświadczać przerażających wizji oraz halucynacji. Z każdą chwilą rośnie w niej strach i poczucie, że utknęła w koszmarze, z którego nie ma ucieczki. Film utrzymany jest w konwencji psychologicznego horroru i już od pierwszych scen potrafi wzbudzić u widza silne emocje oraz absolutny brak poczucia bezpieczeństwa.

Groza, suspens i świetna obsada

Największą siłą Hipnozy jest fantastycznie oddana atmosfera grozy i niepewności, która sprawia, że widz czuje się tak, jakby sam znalazł się w powoli zaciskającej się pułapce. Dodatkowym atutem filmu jest obsada z takimi gwiazdami jak Kate Siegel (Nawiedzony dwór w Bly), Jason O’Mara (Agenci NCIS) czy Dulé Hill (Psych, Westworld) w rolach głównych.

Doskonała gra aktorska, reżyseria i znakomity scenariusz sprawiają, że Hipnoza to thriller obowiązkowy dla każdego fana mocnych wrażeń.

Podsumowując, Hipnoza to produkcja, która koniecznie powinna znaleźć się na liście filmów do obejrzenia każdego miłośnika dobrego kina grozy. Film dostępny całkowicie za darmo z lektorem w jakości HD na platformie Netflix. Gorąco polecamy i życzymy niezapomnianych wrażeń!

Hipnoza - thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu

Najnowsza produkcja Netflixa pt. "Hipnoza" to film, który koniecznie musicie zobaczyć. Jest to mroczny i wciągający thriller psychologiczny z elementami horroru, który opowiada historię młodej kobiety wikłającej się w niebezpieczną grę z tajemniczym hipnoterapeutą. Z każdą minutą napięcie rośnie, a widz czuje się tak, jakby sam utknął w tej przerażającej sytuacji.

Siłą filmu jest przede wszystkim świetnie oddana, mrożąca krew w żyłach atmosfera, która sprawia, że od pierwszej sceny czujemy niepokój i poczucie zagrożenia. Dodatkowo obsada na najwyższym poziomie - w rolach głównych zobaczymy gwiazdy takie jak Kate Siegel, Jason O’Mara czy Dulé Hill. Ich gra aktorska jeszcze bardziej potęguje uczucie strachu i niepewności.

Jeśli lubicie thrillery psychologiczne, w których napięcie można kroić nożem, a fabuła wciąga tak, że nie można się oderwać od ekranu ani na chwilę, koniecznie dajcie szansę "Hipnozie". To zdecydowanie jeden z najlepszych filmów tego gatunku ostatnich lat. Dostępny już teraz na Netflixie w jakości HD i z polskim lektorem - warto skorzystać!

Nie czekajcie dłużej i przekonajcie się sami, jak wciągająca i przerażająca potrafi być "Hipnoza". Gwarantujemy Wam, że ten mroczny thriller psychologiczny dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w Waszej pamięci. To pozycja obowiązkowa dla każdego fana mocnych emocji!

10 Podobnych Filmów:

 1. Slash/Back
 2. Wszystkie imiona Boga
 3. Niezniszczalni 4
 4. Bez litości 3. Ostatni rozdział
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Deep Fear
 7. Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
 8. Noc Dziękczynienia
 9. Łowca Głów
 10. Pszczelarz
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 887
Udostępnij serial
Martyna Piotrowicz

Martyna Piotrowicz

Witaj na moim portalu filmowym, gdzie każdy kadr to nowa opowieść! Jestem pasjonatką kina, która pragnie dzielić się swoim entuzjazmem z Tobą. Od lat zbieram emocje, analizuję fabuły i snuję refleksje nad sztuką filmową. Na tym portalu znajdziesz nie tylko recenzje i analizy, lecz także fragmenty z kulis produkcji oraz wywiady z twórcami. Moja misja? Przynieść Ci unikalne spojrzenie na świat filmu, które rozbudzi Twoją wyobraźnię i wzbudzi dyskusje. Dołącz do mnie w podróży przez magiczny świat kina - obiecuję, że każda wizyta na moim portalu będzie niezapomnianym filmowym doświadczeniem!

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

Hipnoza jest dobry i daję mu 6.4 na 887 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 33m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Latrki2

Hipnoza to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6.4. Gorąco polecam!
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 6.4, Hipnoza to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 6.4, Hipnoza udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Gajdek12

Ocena 6.4 potwierdza, że Hipnoza to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

EdiHejka

Hipnoza ze średnią ocen 6.4 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.4 nie przekonuje Cię do obejrzenia Hipnoza, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Hipnoza z oceną 6.4 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Produkcje o podobnych gatunkach

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1