alt

Mission: Impossible - Ghost Protocol [2011] - Gdzie obejrzeć cały film?

rating7.1
9 423
Ocen
calendar2011
time2h 13m
Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.

Aktorzy

Actor Tom Cruise

Tom Cruise

Actor Ving Rhames

Ving Rhames

Actor Michelle Monaghan

Michelle Monaghan

Actor Jeremy Renner

Jeremy Renner

Actor Paula Patton

Paula Patton

Actor Josh Holloway

Josh Holloway

Actor April Stewart

April Stewart

Actor Jessica Belkin

Jessica Belkin

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Rogue Nation

Jack Reacher: Jednym strzałem

Fajne filmy za darmo do obejrzenia Mission: Impossible -Ghost Protocol 2011

Mission: Impossible - Ghost Protocol to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii filmów szpiegowskich z Tomem Cruise'm w roli głównej. W tej części Ethan Hunt i jego zespół IMF zostają oskarżeni o zamach bombowy na Kreml. Aby oczyścić swoje imię, muszą działać poza systemem i polować na prawdziwego sprawcę ataku. Podczas misji odkrywają spisek, który może doprowadzić do wywołania wojny nuklearnej.

Film został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów. Chwalony jest za dynamiczną akcję, wciągającą intrygę szpiegowską i doskonałe aktorstwo. Tom Cruise jak zwykle prezentuje się świetnie w roli Ethana Hunta - jest charyzmatyczny i wiarygodny w scenach akcji. Film ma też bardzo dobre zdjęcia, świetną ścieżkę dźwiękową i efekty specjalne. Jeśli ktoś lubi thrillery szpiegowskie w stylu Jamesa Bonda, to na pewno będzie zadowolony.

Mission: Impossible - Ghost Protocol jest dostępny za darmo online w legalnych serwisach VOD z polskim lektorem. Warto go obejrzeć, jeśli ktoś szuka fajnego filmu akcji na wieczór. Na pewno dostarczy solidną dawkę emocji i rozrywki.

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Wciągające filmy z lektorem akcji Misja: Niemożliwa - Ghost Protocol 2011

Misja: Niemożliwa - Ghost Protocol to kolejna odsłona kultowej serii filmów szpiegowskich z Tomem Cruise'm w roli głównej. Film został bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków i fanów za wciągającą fabułę, dynamiczną akcję i fantastyczne aktorstwo.

Bohaterem jest Ethan Hunt, agent tytułowej niemożliwej misji IMF. Tym razem on i jego zespół zostają oskarżeni o zamach bombowy na Kreml. Aby oczyścić swoje imię, Ethan musi działać poza systemem. Podczas próby złapania prawdziwego terrorysty odkrywa, że w grę może wchodzić o wiele większy spisek, który zagraża bezpieczeństwu całego świata.

W roli Ethana Hunta ponownie świetnie prezentuje się Tom Cruise. Aktor od lat udowadnia, że doskonale czuje się w filmach akcji i potrafi wykonywać najbardziej niebezpieczne sceny kaskaderskie. Towarzyszą mu Jeremy Renner, Paula Patton i Simon Pegg. Chemia między aktorami działa świetnie i sprawia, że film jest jeszcze bardziej wciągający.

Fani filmów szpiegowskich i sensacyjnych z pewnością nie będą zawiedzeni. Misja: Niemożliwa - Ghost Protocol to 2 godziny świetnej zabawy w rytmie dynamicznej akcji. Film można obejrzeć za darmo online z polskim lektorem.

Filmy online z ghost Protokół - Mission Impossible 2011

Mission: Impossible - Ghost Protocol to czwarta odsłona popularnej serii filmów szpiegowskich z Tomem Cruisem w roli głównej. Film można obejrzeć za darmo online z polskim lektorem w legalnych serwisach VOD.

Fabuła koncentruje się wokół agenta Ethana Hunta z organizacji IMF, który zostaje oskarżony o zamach bombowy na Kreml. Aby oczyścić swoje imię, Ethan musi działać poza systemem i samodzielnie ścigać prawdziwego terrorystę. W trakcie misji odkrywa, że sprawa jest o wiele poważniejsza i grozi wybuchem wojny nuklearnej.

Reżyser Brad Bird stworzył dynamiczny thrillera szpiegowskiego, który ani na chwilę nie pozwala się nudzić. Pełno w nim zwrotów akcji, pościgów, walk i spektakularnych scen kaskaderskich z udziałem Toma Cruise'a. Aktor jak zwykle spisuje się świetnie w roli charyzmatycznego Ethana Hunta i sam wykonuje niemal wszystkie niebezpieczne sceny. Oprócz niego w filmie zagrali Jeremy Renner, Paula Patton i Simon Pegg.

Jeśli ktoś lubi thrillery szpiegowskie w stylu Jamesa Bonda i poszukuje fajnego filmu na wieczór, koniecznie powinien dać szansę filmowi Mission: Impossible - Ghost Protocol. To dwie godziny świetnej akcji i rozrywki.

Darmowe całe filmy Mission: Impossible Ghost Protocol 2011

Fani filmów sensacyjnych i szpiegowskich na pewno dobrze znają serię Mission: Impossible z Tomem Cruisem w roli głównej. W 2011 roku miała premierę czwarta odsłona cyklu zatytułowana Ghost Protocol, którą można obejrzeć za darmo w internecie.

Fabuła skupia się na losach agenta IMF Ethana Hunta, który zostaje oskarżony o zamach bombowy na Kreml. Aby oczyścić swoje imię, Ethan musi działać poza systemem i samodzielnie ścigać prawdziwego terrorystę. W trakcie misji odkrywa, że sprawa jest o wiele poważniejsza i grozi nuklearną zagładą.

Tom Cruise po raz kolejny udowadnia, że idealnie pasuje do roli charyzmatycznego i nieustraszonego Ethana Hunta. Aktor sam wykonywał wiele niebezpiecznych scen kaskaderskich. W pozostałych rolach wystąpili Jeremy Renner, Paula Patton i Simon Pegg. Chemia między aktorami działa świetnie i sprawia, że seans jest jeszcze bardziej emocjonujący.

Mission: Impossible - Ghost Protocol to ponad 2 godziny świetnej zabawy pełnej zwrotów akcji, pościgów, walk i efektownych scen. Film można obejrzeć za darmo online z polskim lektorem i z pewnością dostarczy solidnej dawki rozrywki.

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Filmy z 2011 roku z serii Ghost Protocol Mission Impossible

W 2011 roku swoją premierę miał film Mission: Impossible - Ghost Protocol, czwarta odsłona popularnej serii szpiegowskiej z Tomem Cruisem. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje i można ją obejrzeć za darmo online z polskim lektorem.

Fabuła skupia się na losach Ethana Hunta, agenta tytułowej niemożliwej misji. Tym razem on i jego zespół IMF zostają wrobieni w zamach bombowy na Kreml. Aby udowodnić swoją niewinność, Ethan musi działać poza systemem. W trakcie ścigania prawdziwego terrorysty odkrywa, że w grę może wchodzić znacznie większy spisek.

Reżyser Brad Bird stworzył dynamiczny i wciągający thriller szpiegowski, który ani na moment nie pozwala się nudzić. Pełen jest zwrotów akcji, pościgów, walk i spektakularnych scen kaskaderskich. W roli głównej świetnie spisuje się Tom Cruise, który sam wykonywał większość niebezpiecznych tricków. Oprócz niego w filmie zagrali Jeremy Renner, Paula Patton i Simon Pegg.

Mission: Impossible - Ghost Protocol to świetna propozycja dla fanów filmów sensacyjnych i szpiegowskich. Film dostarcza ponad 2 godziny dynamicznej akcji i z pewnością nie pozwoli się nudzić. Gorąco polecamy ten tytuł z 2011 roku.

Mega wciągające filmy Mission: Impossible z 2011 Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol to czwarta odsłona niezwykle popularnego cyklu filmów szpiegowskich z Tomem Cruise'm w roli głównej. Produkcja z 2011 roku zebrała znakomite recenzje i można ją obejrzeć za darmo online.

Fabuła skupia się na losach agenta IMF Ethana Hunta, który zostaje wrobiony w zamach bombowy na Kreml. Aby oczyścić swoje imię, Ethan musi działać poza systemem. W trakcie ścigania prawdziwego terrorysty Hunt odkrywa, że w grę może wchodzić znacznie większy spisek, który zagraża bezpieczeństwu całego świata.

Reżyser Brad Bird stworzył dynamiczny i wciągający thriller szpiegowski, pełen zwrotów akcji, pościgów i efektownych scen kaskaderskich. Ogromną zaletą filmu jest świetna obsada. Tom Cruise po raz kolejny udowadnia, że idealnie pasuje do roli Ethana Hunta. Towarzyszą mu świetni Jeremy Renner, Paula Patton i Simon Pegg.

Mission: Impossible - Ghost Protocol to ponad 2 godziny fantastycznej zabawy, które z pewnością nie pozwolą się nudzić. Film gorąco polecamy fanom kina sensacyjnego i szpiegowskiego. To zdecydowanie jedna z najlepszych odsłon tego cyklu.

Niezwykła przygoda w stylu Jamesa Bonda - Mission: Impossible - Ghost Protocol

Misja: Niemożliwa - Ghost Protocol to film, który z pewnością spodoba się fanom dobrych produkcji szpiegowskich. Oferuje wszystko to, czego można oczekiwać od klasycznego thrillera w stylu Jamesa Bonda - emocjonującą fabułę, dynamiczną akcję i charyzmatycznego bohatera w wykonaniu Toma Cruise'a. Jeśli szukasz fajnego filmu na wieczór, który dostarczy Ci solidnej dawki rozrywki, to gorąco polecam ten tytuł.

Czwarta część kultowej serii Mission: Impossible ponownie skupia się na losach agenta IMF Ethanie Huncie. Tym razem zostaje on wrobiony w zamach bombowy na Kreml i aby oczyścić swoje imię, musi działać poza systemem. Podczas próby schwytania prawdziwego terrorysty odkrywa, że w grę może wchodzić znacznie większy spisek. W roli głównej świetnie spisuje się jak zwykle Tom Cruise.

Film z 2011 roku zebrał bardzo dobre recenzje i można go obejrzeć za darmo online z polskim lektorem. Jeśli lubisz thrillery szpiegowskie w stylu Jamesa Bonda, z pewnością będziesz zadowolony. Misja: Niemożliwa - Ghost Protocol to ponad 2 godziny emocjonującej akcji, intrygi i zwrotów fabularnych. Gorąco polecam ten tytuł.

Mission: Impossible - Ghost Protocol to wciągający thriller szpiegowski z 2011 roku z Tomem Cruisem w roli głównej. Film zebrał świetne recenzje i można go obejrzeć za darmo online z polskim lektorem. Jeśli szukasz dobrego filmu akcji na wieczór, który zapewni solidną dawkę rozrywki, to zdecydowanie polecam sprawdzić ten tytuł. Dla fanów kina sensacyjnego będzie to świetna propozycja.

10 Podobnych Filmów:

  1. Ultimatum
  2. Aquaman i Zaginione Królestwo
  3. Skok w przestworzach
  4. Więzień labiryntu
  5. Aquaman
  6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
  7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
  8. Shazam! Gniew bogów
  9. John Wick 4
  10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 9423
Udostępnij serial
Martyna Piotrowicz

Martyna Piotrowicz

Witaj na moim portalu filmowym, gdzie każdy kadr to nowa opowieść! Jestem pasjonatką kina, która pragnie dzielić się swoim entuzjazmem z Tobą. Od lat zbieram emocje, analizuję fabuły i snuję refleksje nad sztuką filmową. Na tym portalu znajdziesz nie tylko recenzje i analizy, lecz także fragmenty z kulis produkcji oraz wywiady z twórcami. Moja misja? Przynieść Ci unikalne spojrzenie na świat filmu, które rozbudzi Twoją wyobraźnię i wzbudzi dyskusje. Dołącz do mnie w podróży przez magiczny świat kina - obiecuję, że każda wizyta na moim portalu będzie niezapomnianym filmowym doświadczeniem!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Mission: Impossible - Ghost Protocol bardzo mi sie podobał, moja ocena to 7.1
avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Paramount
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Mission: Impossible - Ghost Protocol
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Mission: Impossible - Ghost Protocol wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 7.1
avatar

dx87

Film Mission: Impossible - Ghost Protocol to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 13m.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 2h 13m, to angażują od początku do końca.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 13m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Mission: Impossible - Ghost Protocol z oceną 7.1.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.1, Mission: Impossible - Ghost Protocol zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

Teezo21

Mission: Impossible - Ghost Protocol è buono e gli do 7.1 su 9423 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.

Produkcje o podobnych gatunkach

Sonic 2. Szybki jak błyskawica

Aquaman i Zaginione Królestwo

Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Bez litości 3. Ostatni rozdział

Fala uderzeniowa: Odliczanie ku tragedii