alt

Oppenheimer [2023] - Gdzie obejrzeć cały film?

rating8.1
6 688
Ocen
calendar2023
time3h 01m
Oppenheimer w czasie II Wojny Światowej był dyrektorem programu rozwoju broni jądrowej "Manhattan". Poza działalnością związaną z bronią atomową Oppenheimer miał ogromne osiągnięcia w innych dziedzinach fizyki, między innymi w badaniach czarnych dziur oraz promieniowania kosmicznego. Resztę życia po opracowaniu bomby atomowej poświęcił na działalność na rzecz ograniczania rozprzestrzeniania się broni jądrowej. Był oskarżany przez amerykański rząd i służby o powiązania z ruchem komunistycznym oraz działalność szpiegowską. W latach 50. został pozbawiony dostępu do tajnych dokumentów. Dopiero prezydent Kennedy dokonał jego politycznej rehabilitacji. Oppenheimer jest dziś uznawany za jeden z symboli pacyfizmu i sprzeciwu wobec rozprzestrzeniania broni atomowej.

Aktorzy

Actor Florence Pugh

Florence Pugh

Actor Gary Oldman

Gary Oldman

Actor Cillian Murphy

Cillian Murphy

Actor Matt Damon

Matt Damon

Actor Emily Blunt

Emily Blunt

Actor Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr.

Actor Josh Hartnett

Josh Hartnett

Actor Rami Malek

Rami Malek

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Transformers: Przebudzenie bestii

Oppenheimer 2023 filmy na dziś wieczór

Szukasz dobrego filmu na dzisiejszy wieczór? Oppenheimer to świetny wybór! Ten dramat historyczny opowiada fascynującą historię naukowca J. Roberta Oppenheimera i jego pracy nad pierwszą bombą atomową. Film ma gwiazdorską obsadę z Cillianem Murphym w roli głównej i świetne recenzje krytyków. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej wciągających filmów ostatnich miesięcy.

Reżyser Christopher Nolan znany jest z tego, że tworzy filmy, które trzymają w napięciu i nie pozwalają oderwać oczu od ekranu. Oppenheimer z pewnością do nich należy. Film trwa ponad 2,5 godziny, ale akcja jest tak wciągająca, że ten czas zleci niepostrzeżenie. To świetna propozycja dla tych, którzy lubią mocne, emocjonujące fabuły oparte na prawdziwych wydarzeniach.

Dodatkowym atutem Oppenheimera jest znakomita obsada. Oprócz Cilliana Murphy'ego występują tu również tacy aktorzy jak Emily Blunt, Matt Damon czy Robert Downey Jr. Ich kreacje aktorskie są naprawdę imponujące. Całość dopełniajną świetne efekty specjalne i dbałość o detale historyczne. Dzięki temu oglądając ten film naprawdę można przenieść się do lat 40. XX wieku i poznać kulisy prac nad pierwszą bomną atomową.

Jeśli więc szukasz na dzisiejszy wieczór filmu, który Cię wciągnie i nie pozwoli nudzić się ani przez chwilę, koniecznie obejrzyj Oppenheimera. To jeden z najlepszych dramatów historycznych ostatnich lat, który zadowoli nawet najbardziej wymagających widzów. Pozwól się porwać tej fascynującej fabule i genialnym kreacjom aktorskim. Gwarantuję, że będziesz zachwycony!

Oppenheimer

Oppenheimer 2023 fajne filmy za darmo

Najnowszy film Christophera Nolana to propozycja, której zwyczajnie nie możesz przegapić. Oppenheimer to opowieść o narodzinach broni atomowej i ludziach, którzy ją stworzyli. Brzmi nudnawo? Nic bardziej mylnego! To jeden z najciekawszych i najlepiej zrealizowanych filmów ostatnich lat.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na reżysera. Christopher Nolan od lat zachwyca kinomanów produkcjami takimi jak Incepcja, Dunkierka czy trylogia Mroczny Rycerz. Jego filmy łączą wciągającą fabułę, świetne aktorstwo i znakomitą realizację. Podobnie jest z Oppenheimerem - to pozycja obowiązkowa dla każdego fana jego twórczości.

Oczywiście nie brakuje tu również gwiazdorskiej obsady. W roli tytułowego naukowca występuje utalentowany Cillian Murphy, a partnerują mu m.in. Emily Blunt, Matt Damon i Robert Downey Jr. Ich kreacje aktorskie zapadają w pamięć. Całość uzupełniają doskonałe efekty specjalne, które pozwalają widzowi przenieść się do poprzedniej epoki.

Mocną stroną Oppenheimera jest też bardzo ciekawie poprowadzona fabuła. Reżyserowi udało się przedstawić tę historię w sposób angażujący i wciągający. Film trzyma w napięciu od początku do końca, choć trwa ponad 2,5 godziny. Czas mija niepostrzeżenie, bo po prostu nie sposób się nudzić.

Podsumowując, Oppenheimer to obowiązkowa pozycja dla każdego fana dobrego kina. Świetnie zrealizowany dramat historyczny z gwiazdorską obsadą i mocną fabułą. Dostępny aktualnie za darmo online, więc nie ma na co czekać. Koniecznie go obejrzyj i przekonaj się sam, jak wciągająca to produkcja!

Oppenheimer 2023 całe filmy z lektorem

Szukasz ciekawego filmu z dobrą polską wersją językową? Oppenheimer Christophera Nolana to strzał w dziesiątkę. Ten głośny dramat historyczny dostępny jest online w całości z polskim lektorem, dzięki czemu seans będzie jeszcze bardziej emocjonujący.

Oppenheimer opowiada fascynującą i mało znaną historię naukowca J. Roberta Oppenheimera oraz jego pracy nad pierwszą bombą atomową. Jest to jeden z najważniejszych filmów ostatnich miesięcy, który zebrał entuzjastyczne recenzje zarówno widzów, jak i krytyków. Nic dziwnego - ma wszystko, czego można oczekiwać od świetnej produkcji.

Przede wszystkim wciągająca fabuła i znakomite aktorstwo. W roli głównej błyszczy utalentowany Cillian Murphy, a partnerują mu takie sławy jak Emily Blunt czy Robert Downey Jr. Dodatkowym atutem są świetne efekty specjalne, które pozwalają poczuć klimat epoki. Całość trzyma w napięciu od deski do deski i pozwala na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie.

Dzięki polskiemu lektorowi Oppenheimer staje się jeszcze bardziej przystępny. Można skupić się na warstwie wizualnej i fabule bez rozpraszania uwagi przez napisy. Lektor oddaje emocje i nastrój filmu, więc seans jest naprawdę satysfakcjonujący. To doskonały wybór dla tych, którzy preferują oglądanie z polskim dubbingiem.

Jeśli więc szukasz ambitnego, wciągającego filmu z dobrą polską wersją językową, Oppenheimer jest idealny. Pozwól porwać się tej niezwykłej historii i genialnym aktorskim kreacjom. Obraz Christophera Nolana dostępny jest teraz online w całości i z lektorem. Taka okazja zdarza się rzadko, więc koniecznie skorzystaj z szansy na emocjonujący seans!

Oppenheimer 2023 filmy online darmowe

Fani ambitnego kina mają powody do radości. Jeden z najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy, Oppenheimer w reżyserii Christopera Nolana, jest teraz dostępny online zupełnie za darmo. To doskonała okazja, by nadrobić tę produkcję pełną gwiazd i znakomitych kreacji aktorskich.

Oppenheimer to opowieść o powstaniu pierwszej bomby atomowej i ludziach, którzy ją stworzyli. Choć brzmi to nudnawo, w rękach utalentowanego reżysera stało się fascynującym dramatym historycznym. Film zebrał same pozytywne recenzje i jest uznawany za jedno z najważniejszych dzieł minionego roku.

Na duże uznanie zasługuje przede wszystkim świetna obsada. W roli tytułowego naukowca J. Roberta Oppenheimera występuje utalentowany Cillian Murphy. Towarzyszą mu takie sławy jak Emily Blunt, Matt Damon czy Robert Downey Jr. Aktorstwo stoi tu na najwyższym poziomie.

Dodatkowo film wyróżnia się kapitalną realizacją i efektami specjalnymi. Twórcy odtworzyli klimat lat 40. XX wieku w najdrobniejszych szczegółach. Oppenheimer wciąga i trzyma w napięciu przez ponad 2,5 godziny. Czas mija niepostrzeżenie, bo fabuła nie pozwala się nudzić ani przez chwilę.

Mamy więc do czynienia z ambitnym, głośnym filmem, który koniecznie trzeba zobaczyć. Dostępność Oppenheimera za darmo online to doskonała okazja dla kinomanów. Bez wychodzenia z domu można obejrzeć jedną z najlepszych produkcji ostatnich miesięcy w rewelacyjnej obsadzie. Taka szansa zdarza się rzadko, więc warto z niej skorzystać już dziś!

Oppenheimer

Oppenheimer 2023 mega wciągające filmy

Jeśli lubicie filmy, które wciągają od pierwszej minuty i trzymają w napięciu do samego końca, koniecznie musicie zobaczyć Oppenheimera. Najnowsze dzieło Christopera Nolana jest obowiązkową pozycją dla wszystkich miłośników ambitnego, angażującego kina.

Oppenheimer to historia narodzin broni atomowej opowiedziana z perspektywy naukowca J. Roberta Oppenheimera. Reżyserowi udało się stworzyć fascynujący dramat historyczny na bazie wydarzeń, które dla wielu brzmią nudnawo. To ponad 2,5 godziny nieustających emocji i znakomitych aktorskich popisów.

W roli głównej błyszczy utalentowany Cillian Murphy, który stworzył kreację życia. Partnerują mu doskonałe Emily Blunt, Matt Damon i Robert Downey Jr. Obsada jest naprawdę imponująca. Dodatkowo film wyróżnia się świetną realizacją i efektami specjalnymi, które pozwalają widzowi przenieść się do innej epoki.

Już od pierwszych scen widać, że mamy do czynienia z dziełem wybitnego reżysera. Film angażuje, wciąga i nie pozwala oderwać oczu od ekranu. Czas płynie nieubłaganie, a wrażenia pogłębiają się z minuty na minutę. Po seansie siedzi się jak ospały i nie można ochłonąć z emocji. Tak właśnie działają najlepsze filmy.

Jeśli więc lubicie kino, które trzyma w napięciu i angażuje, Oppenheimer jest dla Was. To jeden z najbardziej wciągających filmów ostatnich lat, którego po prostu nie można przegapić. Dajesz gwarancję dwóch emocjonujących godzin i niezapomnianych wrażeń. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana dobrego kina!

Oppenheimer 2023 filmy warte obejrzenia

Jeśli zastanawiacie się jaki film obejrzeć w najbliższym czasie, mamy dla Was świetną propozycję. Oppenheimer, najnowsze dzieło utalentowanego Christopera Nolana, to produkcja którą po prostu trzeba zobaczyć. Opowieść o powstaniu broni atomowej w genialnej reżyserii i obsadzie pełnej sław.

Kluczem do sukcesu Oppenheimera jest przede wszystkim reżyser. Christopher Nolan ma na koncie takie hity jak np. Incepcja czy trylogia Mrocznego Rycerza. Jego filmy zawsze łączą wciągającą fabułę, świetne aktorstwo i kapitalną realizację. I tym razem Nolan stanął na wysokości zadania, tworząc dzieło, które zachwyca.

A któż lepiej wcieli się w bohaterów filmu jak nie plejada gwiazd na czele z Cillianem Murphym, Emily Blunt, Mattem Damonem i Robertem Downeyem Jr. Ich kreacje aktorskie zapadają w pamięć i na długo pozostają w głowie po obejrzeniu filmu. Są też doskonałym uzupełnieniem wciągającej fabuły i świetnej realizacji obrazu.

Jeśli zastanawiacie się, jaki film obejrzeć w najbliższym czasie, mamy dla Was świetną propozycję. Oppenheimer, najnowsze dzieło utalentowanego Christopera Nolana, to produkcja którą po prostu trzeba zobaczyć. Opowieść o powstaniu broni atomowej w genialnej reżyserii i obsadzie pełnej sław.

Kluczem do sukcesu Oppenheimera jest przede wszystkim reżyser. Christopher Nolan ma na koncie takie hity jak np. Incepcja czy trylogia Mrocznego Rycerza. Jego filmy zawsze łączą wciągającą fabułę, świetne aktorstwo i kapitalną realizację. I tym razem Nolan stanął na wysokości zadania, tworząc dzieło, które zachwyca.

A któż lepiej wcieli się w bohaterów filmu jak nie plejada gwiazd na czele z Cillianem Murphym, Emily Blunt, Mattem Damonem i Robertem Downeyem Jr. Ich kreacje aktorskie zapadają w pamięć i na długo pozostają w głowie po obejrzeniu filmu. Są też doskonałym uzupełnieniem wciągającej fabuły i świetnej realizacji obrazu.

 • Emocjonująca fabuła oparta na prawdziwych wydarzeniach
 • Gwiazdorska obsada pełna uznanych aktorów
 • Znakomita reżyseria Christopera Nolana
 • Świetne zdjęcia i efekty specjalne

Jeśli więc szukacie filmu, który Was po prostu porwie i nie pozwoli się nudzić ani przez chwilę, wybierzcie Oppenheimera. To propozycja dla każdego fana ambitnego, wciągającego kina zarówno z gatunku dramatu historycznego, jak i sensacyjnego thrillera. Emocje gwarantowane od początku do końca!

Podsumowanie - dlaczego warto obejrzeć Oppenheimera

Jeśli szukasz fajnego filmu na wieczór, Oppenheimer jest idealnym wyborem. To wciągający dramat historyczny o narodzinach bomby atomowej z doskonałą obsadą. Film Christophera Nolana dostępny jest teraz za darmo online w całości z lektorem, więc to świetna okazja, by go nadrobić.

Oppenheimer ma wszystko, czego oczekujesz od świetnego filmu - gwiazdorską obsadę z Cillianem Murphym, emocjonującą fabułę opartą na faktach i rewelacyjną reżyserię. Film trzyma w napięciu od początku do końca, a ponad 2,5 godziny seansu mijają niepostrzeżenie. To obowiązkowa pozycja dla fanów ambitnego, wciągającego kina.

Dodatkowym atutem jest dostępność Oppenheimera za darmo online z polskim lektorem. Dzięki niemu można w pełni skupić się na warstwie wizualnej i nie rozpraszać uwagi napisami. Jeśli więc szukasz dobrego filmu z polską wersją językową, ta produkcja jest dla Ciebie.

Podsumowując, Oppenheimer to film, który koniecznie trzeba zobaczyć będąc fanem ambitnego kina. Wciągająca fabuła, znakomite aktorstwo i dostępność online za darmo z polskim lektorem to mocne argumenty przemawiające za tym, by dać mu szansę. Gorąco polecamy!

10 Podobnych Filmów:

 1. Kotbull
 2. Śnieżne bractwo
 3. Przesilenie zimowe
 4. Saltburn
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Interstellar
 7. Gran Turismo
 8. Czas krwawego księżyca
 9. Titanic
 10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 6688
Udostępnij serial
Martyna Piotrowicz

Martyna Piotrowicz

Witaj na moim portalu filmowym, gdzie każdy kadr to nowa opowieść! Jestem pasjonatką kina, która pragnie dzielić się swoim entuzjazmem z Tobą. Od lat zbieram emocje, analizuję fabuły i snuję refleksje nad sztuką filmową. Na tym portalu znajdziesz nie tylko recenzje i analizy, lecz także fragmenty z kulis produkcji oraz wywiady z twórcami. Moja misja? Przynieść Ci unikalne spojrzenie na świat filmu, które rozbudzi Twoją wyobraźnię i wzbudzi dyskusje. Dołącz do mnie w podróży przez magiczny świat kina - obiecuję, że każda wizyta na moim portalu będzie niezapomnianym filmowym doświadczeniem!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Oppenheimer bardzo mi sie podobał, moja ocena to 8.1
avatar

MatVOD

Oppenheimer jest dobry i daję mu 8.1 na 6688 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Oppenheimer można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Oppenheimer
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 8.1. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 3h 01m.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 8.1. Warto poświęcić czas na obejrzenie Oppenheimer.
avatar

DaveAmeryka

Oppenheimer z oceną 8.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 8.1 sugeruje, że Oppenheimer to pozycja obowiązkowa dla fanów Syncopy.

Produkcje o podobnych gatunkach

Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Rebel Moon – część 1: Dziecko Ognia

W głowie się nie mieści 2