alt

Potworna rodzinka 2 [2021] - Gdzie obejrzeć cały film?

rating6.6
69
Ocen
calendar2021
time1h 43m
Członkowie rodziny Wishbone ponownie przekształcają się odpowiednio w wampira, potwora Frankensteina, mumię i wilkołaka, by uwolnić Babę Jagę i Renfielda ze szponów łowczyni potworów.

Aktorzy

Actor Nick Frost

Nick Frost

Actor Jason Isaacs

Jason Isaacs

Actor Emily Watson

Emily Watson

Actor Jessica Brown Findlay

Jessica Brown Findlay

Actor Emily Carey

Emily Carey

Actor Catherine Tate

Catherine Tate

Actor Emma Tate

Emma Tate

Actor Ewan Bailey

Ewan Bailey

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Sonic 2. Szybki jak błyskawica

Potworna rodzinka 2 - animowany film

Jeśli lubisz oglądać fajne filmy animowane online, to koniecznie musisz obejrzeć najnowszą część przygód Potwornej Rodzinki! Film Potworna rodzinka 2 to mega wciągająca animacja, która z pewnością nie pozwoli Ci się nudzić. To kolejna odsłona przygód uroczej rodzinki monsterków, którą pokochali widzowie na całym świecie.

Film dostępny jest już w internecie za darmo i możesz go obejrzeć w dowolnym momencie! Zachęcam do seansu, bo to naprawdę jedna z ciekawszych animacji ostatnich lat. Bawi i wciąga od początku do końca.

Fabuła sequela Potwornej Rodzinki

Akcja filmu Potworna rodzinka 2 rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części. Wishbone wyrusza z rodziną w podróż do Transylwanii, aby odwiedzić dziadka Vladimira. Niestety hrabia Dracula knuje intrygę, aby pozbawić Vladimira tytułu Najstraszniejszego Potwora Roku.

Rodzina Wishbone'a musi stawić czoła groźnemu wampirowi i udowodnić, że dziadek Vladimir nadal zasługuje na ten zaszczytny tytuł. Czeka ich wiele zabawnych przygód i walka z samym Draculą.

Potworna rodzinka 2

Wyprawa do Transylwanii

Jednym z najciekawszych wątków filmu Potworna rodzinka 2 jest wyprawa całej rodziny do mrocznej Transylwanii. To właśnie w tym przerażającym zakątku świata rozgrywa się większość fabuły sequela.

Twórcy stworzyli naprawdę klimatyczne lokacje, które idealnie oddają mroczny charakter tego regionu. Widzowie mogą podziwiać ponure zamki, ciemne lasy i tajemnicze jaskinie. Nie zabrakło oczywiście spotkań z duchami, wampirami i wilkołakami!

Film Potworna rodzinka 2 to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą w nim coś dla siebie.

Zabawne przygody rodziny Wishbone'ów

Animacja Potworna rodzinka 2 to przede wszystkim mnóstwo humoru i świetnej zabawy. Twórcy wykorzystali sprawdzony schemat z pierwszej części, dostarczając widzom wciąż nowych, zabawnych gagów i sytuacji.

Główni bohaterowie wciąż wpadają w kłopoty swoim nietypowym zachowaniem, które często prowadzi do zabawnych nieporozumień. Daphne wciąż marzy o karierze piosenkarki, a mały Freddie zaprzyjaźnia się z duchami. Nie brakuje slapstickowego humoru.

Nowa misja Wishbone'a

 • Odwiedziny u dziadka Vladimira w Transylwanii
 • Walka z intrygą hrabiego Draculi
 • Obrona tytułu Najstraszniejszego Potwora Roku
 • Liczne zabawne przygody i perypetie

Sequel przynosi też nowe wyzwania dla głównego bohatera - Frankensteina Jr. Tym razem Wishbone musi stawić czoła intrydze knutej przez groźnego hrabiego Draculę we własnej siedzibie.

Celem wampira jest odebranie dziadkowi Wishbone'a - Vladimirowi - tytułu Najstraszniejszego Potwora Roku. Cała rodzina rusza więc z odsieczą do ponurej Transylwanii.

Walka z hrabią Draculą

Kluczowym wątkiem fabuły Potwornej rodzinki 2 jest bezpośrednia konfrontacja z samym hrabią Draculą. To właśnie on od początku knuje intrygę przeciwko Vladimirowi, aby odebrać mu zaszczytny tytuł.

Filmowa walka z królem wampirów należy do najlepszych i najzabawniejszych scen całej animacji. Twórcy w genialny i komiczny sposób sportretowali tę postać, nie zapominając o licznych nawiązaniach do klasycznych filmów grozy.

Kolejna odsłona przygód

Potworna rodzinka 2 to zdecydowanie jeden z ciekawszych filmów animowanych ostatnich lat. To doskonała kontynuacja przygód sympatycznej rodziny monsterków z pierwszej części animacji.

Film zachowuje klimat poprzednika, oferując mnóstwo humoru sytuacyjnego, gagów i slapsticku. Jednocześnie wprowadza nowy, ciekawy wątek walki z Draculą. Gorąco polecam obejrzeć tę animację!

Potworna rodzinka 2

Potworna rodzinka 2 - animowany film

Jeśli lubisz oglądać fajne filmy animowane online, to koniecznie musisz obejrzeć najnowszą część przygód Potwornej Rodzinki! Film Potworna rodzinka 2 to mega wciągająca animacja, która z pewnością nie pozwoli Ci się nudzić. To kolejna odsłona przygód uroczej rodzinki monsterków, którą pokochali widzowie na całym świecie. Film dostępny jest już w internecie za darmo i możesz go obejrzeć w dowolnym momencie! Zachęcam do seansu, bo to naprawdę jedna z ciekawszych animacji ostatnich lat. Bawi i wciąga od początku do końca.

Fabuła sequela Potwornej Rodzinki

Akcja filmu Potworna rodzinka 2 rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części. Wishbone wyrusza z rodziną w podróż do Transylwanii, aby odwiedzić dziadka Vladimira. Niestety hrabia Dracula knuje intrygę, aby pozbawić Vladimira tytułu Najstraszniejszego Potwora Roku. Rodzina Wishbone'a musi stawić czoła groźnemu wampirowi i udowodnić, że dziadek Vladimir nadal zasługuje na ten zaszczytny tytuł. Czeka ich wiele zabawnych przygód i walka z samym Draculą.

Wyprawa do Transylwanii

Jednym z najciekawszych wątków filmu Potworna rodzinka 2 jest wyprawa całej rodziny do mrocznej Transylwanii. To właśnie w tym przerażającym zakątku świata rozgrywa się większość fabuły sequela. Twórcy stworzyli naprawdę klimatyczne lokacje, które idealnie oddają mroczny charakter tego regionu. Widzowie mogą podziwiać ponure zamki, ciemne lasy i tajemnicze jaskinie. Nie zabrakło oczywiście spotkań z duchami, wampirami i wilkołakami!

Film Potworna rodzinka 2 to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą w nim coś dla siebie.

Zabawne przygody rodziny Wishbone'ów

Animacja Potworna rodzinka 2 to przede wszystkim mnóstwo humoru i świetnej zabawy. Twórcy wykorzystali sprawdzony schemat z pierwszej części, dostarczając widzom wciąż nowych, zabawnych gagów i sytuacji. Główni bohaterowie wciąż wpadają w kłopoty swoim nietypowym zachowaniem, które często prowadzi do zabawnych nieporozumień. Daphne wciąż marzy o karierze piosenkarki, a mały Freddie zaprzyjaźnia się z duchami. Nie brakuje slapstickowego humoru.

Nowa misja Wishbone'a

 • Odwiedziny u dziadka Vladimira w Transylwanii
 • Walka z intrygą hrabiego Draculi
 • Obrona tytułu Najstraszniejszego Potwora Roku
 • Liczne zabawne przygody i perypetie

Sequel przynosi też nowe wyzwania dla głównego bohatera - Frankensteina Jr. Tym razem Wishbone musi stawić czoła intrydze knutej przez groźnego hrabiego Draculę we własnej siedzibie. Celem wampira jest odebranie dziadkowi Wishbone'a - Vladimirowi - tytułu Najstraszniejszego Potwora Roku. Cała rodzina rusza więc z odsieczą do ponurej Transylwanii.

Podsumowanie filmu Potworna rodzinka 2

Film Potworna rodzinka 2 to świetna propozycja, jeśli szukasz fajnych i mega wciągających filmów animowanych do obejrzenia online za darmo. To kontynuacja globalnego hitu o sympatycznej rodzinie potworów, która tym razem wyrusza do mrocznej Transylwanii na wyprawę pełną humoru i przygód. Akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części i ponownie dostarcza masę śmiechu dla całej rodziny. Gorąco polecam ten film wszystkim fanom animacji!

Fabuła skupia się na walce rodziny Wishbone'ów z samym hrabią Draculą, który knuje intrygę przeciwko dziadkowi Vladimirowi. Cała rodzina udaje się do Transylwanii, aby pomóc mu obronić tytuł Najstraszniejszego Potwora Roku. Na widzów czeka mnóstwo zabawnych gagów, slapsticku i nieoczekiwanych zwrotów akcji. To zdecydowanie jeden z najlepszych i najśmieszniejszych filmów animowanych ostatnich lat!

Film Potworna rodzinka 2 można obejrzeć zupełnie za darmo online w wersji z lektorem, więc gorąco polecam zrelaksować się przy tej wciągającej i pełnej humoru animacji. To doskonały sposób na spędzenie miłego wieczoru w gronie bliskich w domowym zaciszu. Zachęcam wszystkich sympatyków dobrych filmów do zobaczenia tego sequela - będziecie zachwyceni!

Podsumowując, Potworna rodzinka 2 to obowiązkowa pozycja dla każdego fana animacji, a szczególnie tych, którzy lubią lekkie klimaty, humor sytuacyjny i zaskakujące zwroty akcji. Kontynuacja przygód ulubionej rodzinki potworów zdecydowanie nie zawiedzie - obejrzyj i przekonaj się sam!

10 Podobnych Filmów:

 1. Potwory i spółka
 2. Sing 2
 3. Spider-Man Uniwersum
 4. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
 5. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
 6. Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1
 7. Shrek
 8. Kotbull
 9. Rysiek superwróbel
 10. Craig Before the Creek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 69
Udostępnij serial
Martyna Piotrowicz

Martyna Piotrowicz

Witaj na moim portalu filmowym, gdzie każdy kadr to nowa opowieść! Jestem pasjonatką kina, która pragnie dzielić się swoim entuzjazmem z Tobą. Od lat zbieram emocje, analizuję fabuły i snuję refleksje nad sztuką filmową. Na tym portalu znajdziesz nie tylko recenzje i analizy, lecz także fragmenty z kulis produkcji oraz wywiady z twórcami. Moja misja? Przynieść Ci unikalne spojrzenie na świat filmu, które rozbudzi Twoją wyobraźnię i wzbudzi dyskusje. Dołącz do mnie w podróży przez magiczny świat kina - obiecuję, że każda wizyta na moim portalu będzie niezapomnianym filmowym doświadczeniem!

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Ambient Entertainment
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Potworna rodzinka 2 można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

LukiAnon

Potworna rodzinka 2 to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 43m .
avatar

dx87

Film Potworna rodzinka 2 to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 43m.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 6.6, Potworna rodzinka 2 to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Matek

Mocna ocena 6.6 sugeruje, że Potworna rodzinka 2 to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.6 nie przekonuje Cię do obejrzenia Potworna rodzinka 2, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.6 sugeruje, że Potworna rodzinka 2 to pozycja obowiązkowa dla fanów Ambient Entertainment.
avatar

Teezo21

Potworna rodzinka 2 è buono e gli do 6.6 su 69 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.

Produkcje o podobnych gatunkach

Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1

Hotel Transylwania 4

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Piękna i Bestia: Zaczarowane święta

W głowie się nie mieści 2

Uciekające kurczaki: Era nuggetsów