alt

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan [2023] - Gdzie obejrzeć cały film?

rating7.1
893
Ocen
calendar2023
time2h 01m
Młody, waleczny Gaskończyk d’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie młodej kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników cudem uchodzi z życiem. Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. Jednak to miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex sprowadzi na niego prawdziwe niebezpieczeństwo. Konstancja jest powiernicą królowej Francji, która zostaje uwikłana w niebezpieczną grę mającą na celu wciągnięcie kraju w wyniszczającą wojnę. D’Artagnan musi stanąć do walki o bezpieczeństwo i honor swojej ukochanej oraz jej pani. W ten sposób stanie się śmiertelnym wrogiem Milady de Winter, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój podstępny plan.

Aktorzy

Actor Eva Green

Eva Green

Actor Romain Duris

Romain Duris

Actor Vincent Cassel

Vincent Cassel

Actor François Civil

François Civil

Actor Louis Garrel

Louis Garrel

Actor Vicky Krieps

Vicky Krieps

Actor Jacob Fortune-Lloyd

Jacob Fortune-Lloyd

Actor Lyna Khoudri

Lyna Khoudri

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Zawsze będę widzieć wasze twarze

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan - film z 2023 roku

Nowy film "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" to prawdziwa gratka dla fanów filmów przygodowych i kostiumowych. Akcja osadzona jest we Francji w XVII wieku i opowiada historię młodego chłopaka, D'Artagnana, który marzy o karierze muszkietera. Film wciąga od pierwszych minut - pełno w nim szermierki, pościgów konnych i zwrotów akcji. To jeden z tych fajnych filmów, które warto obejrzeć.

Pathe, firma odpowiedzialna za produkcję, postawiła na efektowną oprawę wizualną. Zdjęcia są niezwykle klimatyczne, a sceny walk prezentują się świetnie. Widać, że twórcy mieli spory budżet, bo efekty specjalne robią wrażenie. Strój muszkieterów, wnętrza zamków - wszystko wygląda jak żywe. Film świetnie się ogląda.

Jeśli szukasz mega wciągającego filmu na wieczór, to "D'Artagnan" jest strzałem w dziesiątkę! Produkcja trzyma w napięciu od początku do końca. Jest też w niej sporo scen komediowych, więc będziesz się doskonale bawić. A przy tym fabuła porusza istotne tematy: przyjaźń, honor i wierność królowi.

Szermierka i pościgi konne w filmie z 2023

Jedną z najmocniejszych stron filmu "D'Artagnan" są sceny akcji. Szermierka prezentuje się wspaniale - aktorzy sami uczyli się fechtunku, by walki wyglądały jak najbardziej realistycznie. Ich treningi popłaciły, bo pojedynki mieczem wciągają i trzymają w napięciu. To zdecydowanie jeden z najlepszych filmów jeśli chodzi o szermierkę.

Ale nie tylko walki zachwycają. Są też dynamiczne pościgi konne i akrobacje kaskaderskie. D'Artagnan gania złoczyńców po dachach, skacze przez okna, wdrapuje się na mury zamków... Brak mu odwagi! Te sceny także zostały zrealizowane z rozmachem - kaskaderzy wykonali kawał dobrej roboty.

Fani filmów przygodowych będą zachwyceni. "D'Artagnan" to istny popis umiejętności aktorskich i kaskaderskich. Walk, pościgów i akrobacji jest co niemiara. A przy tym historia wciąga, więc całość ogląda się świetnie. To na pewno jeden z filmów HD, które warto obejrzeć.

Emocjonująca przygoda młodego D'Artagnana

Fabuła filmu skupia się na losach młodego chłopaka z prowincji. D'Artagnan od zawsze marzył, by zostać muszkieterem - elitarnym żołnierzem broniącym króla. Gdy tylko nadarza się okazja, wyrusza do Paryża, by spełnić swoje marzenie.

Oczywiście na jego drodze staje wiele przeszkód. D'Artagnan musi stawić czoło intrygom kardynała Richelieu, walczyć z garstką złoczyńców i udowodnić, że zasługuje na szacunek. Na szczęście po drodze zyskuje oddanych przyjaciół - tytułowych trzech muszkieterów.

Losy D'Artagnana śledzi się z zapartym tchem. Chłopak jest sympatyczny i odważny, a jego historia pełna zwrotów akcji. To zdecydowanie jeden z najlepszych filmów na dzisiejszy wieczór - na pewno nie będziesz się nudzić!

Najlepsze sceny walki miecza z filmu

Jak już wspomniałem, szermierka w filmie "D'Artagnan" prezentuje się znakomicie. Aktorzy mieli specjalne treningi fechtunku, więc walki mieczem wyglądają bardzo efektownie. Widać, że twórcy postawili na jak największy realizm.

W filmie jest wiele zapierających dech w piersi pojedynków. D'Artagnan mierzy się z wrogami na ulicach Paryża, w karczmach, na dziedzińcach zamków... Gdzie tylko można! Te sceny naprawdę robią wrażenie. Aktorzy dają czadu, wymachując mieczami na lewo i prawo. Walk jest sporo, więc każdy fan dobrego kina akcji będzie usatysfakcjonowany.

Jeśli więc szukasz thrilla z niesamowitymi scenami szermierczymi, koniecznie obejrzyj "D'Artagnana". To z całą pewnością jeden z filmów wartych obejrzenia dla każdego fana filmów kostiumowych.

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

Wciągająca fabuła o przyjaźni i honorze

Film "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" to nie tylko dobra zabawa i emocjonująca akcja. Fabuła porusza również istotne tematy: honor, przyjaźń i oddanie sprawie. Te motywy sprawiają, że produkcja zyskuje drugie dno i staje się czymś więcej niż tylko filmem kostiumowym.

D'Artagnan jest oddany królowi i gotów poświęcić dla niego życie. Podobnie tytułowi Trzej Muszkieterowie - stawiają honor ponad wszystko inne. Ich przyjaźń jest niezachwiana, gotowi są wesprzeć się nawzajem w potrzebie. Te relacje sprawiają, że bohaterowie stają się bardziej ludzcy.

Fabuła angażuje więc nie tylko akcją, ale i głębszą warstwą tematyczną. Dlatego "D'Artagnan" to film, który powinien obejrzeć każdy miłośnik dobrych filmów. Zarówno fani kina kostiumowego, jak i widzowie ceniący historię z morałem będą usatysfakcjonowani.

 • dynamiczna akcja: walki, pościgi, niebezpieczne akrobacje
 • wciągająca historia młodego D'Artagnana i Trzech Muszkieterów
 • poruszająca tematyka honoru, przyjaźni i oddania

To tylko niektóre z zalet filmu "D'Artagnan". Gorąco polecam tę produkcję wszystkim miłośnikom filmów kostiumowych i przygodowych. Na pewno nie będziecie się nudzić!

Najlepsze efekty specjalne w filmie przygodowym

Jedną z największych zalet filmu "D'Artagnan" jest świetna oprawa audiowizualna. Twórcy mieli spory budżet, więc mogli pozwolić sobie na efektowne kostiumy, scenografię i zdjęcia. A także doskonałe efekty specjalne, które robią naprawdę wrażenie jak na film kostiumowy.

W wielu scenach wykorzystano technikę CGI, aby pokazać widowiskowe pościgi, wybuchy i akrobacje. Dzięki temu akcja zyskuje rozmachu i dynamiki. Sceny walk prezentują się świetnie dzięki dodanym efektom specjalnym - rozbłyskom ostrzy, krwi tryskającej z ran itp. Słowem - pod względem realizacyjnym "D'Artagnan" stoi na naprawdę wysokim poziomie.

"D'Artagnan" to film pełen akcji, zwrotów fabularnych i świetnej zabawy. Gorąco polecam wszystkim widzom!"

Budżet produkcji widać także w bogatej scenografii i stylowych kostiumach. Wnętrza pałaców prezentują się przepięknie. Strój muszkieterów to istny majstersztyk krawiecki. Słowem - dekoracje i kostiumy robią naprawdę wrażenie. Wszystko to sprawia, że "D'Artagnan" zalicza się do najlepszych filmów jeśli chodzi o efekty specjalne i oprawę wizualną.

Podsumowując, nowa ekranizacja przygód Trzech Muszkieterów i młodego D'Artagnana to film, który musisz zobaczyć. Dynamiczna akcja, wciągająca fabuła i świetna realizacja - czego chcieć więcej? Gorąco polecam wszystkim widzom i miłośnikom filmów online darmowych!

Film Trzej muszkieterowie: D'Artagnan to obowiązkowa pozycja dla fanów gatunku

Nowy film o przygodach Trzech Muszkieterów i młodego D'Artagnana to produkcja, którą koniecznie musicie zobaczyć. Jest tu wszystko, czego można oczekiwać od dobrego filmu przygodowego - emocjonująca akcja, wciągająca fabuła, świetni aktorzy. Do tego efektowne sceny walk i pościgów oraz wspaniała oprawa audiowizualna. Słowem - "D'Artagnan" to jeden z tych filmów, które warto obejrzeć.

Sceny akcji w filmie zapierają dech w piersiach. Aktorzy sami uczyli się fechtunku, więc walki mieczem prezentują się niezwykle efektownie i realistycznie. Do tego mnóstwo pościgów konnych, niebezpiecznych akrobacji i dynamicznych przepychanek. W fabule nie brakuje zwrotów akcji, a sam D'Artagnan został świetnie napisany - to sympatyczny i odważny bohater, z którym łatwo się utożsamić. Gorąco polecam ten film wszystkim fanom dobrych filmów online!

Oprawa wizualna również stoi na wysokim poziomie. Zdjęcia, kostiumy historyczne, efekty specjalne - twórcy postawili na rozmach i dbałość o detale. Widać, że mieli spory budżet. Dlatego jeśli szukasz mega wciągającego filmu na dzisiejszy wieczór, to "D'Artagnan" jest idealnym wyborem. 2 godziny zlecą Ci jak z bicza strzelił, a do tego będziesz mieć frajdę z oglądania.

Podsumowując, nowy film o przygodach muszkieterów to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników gatunku. Mnóstwo akcji, genialna obsada aktorska i klimatyczna oprawa wizualna - czego chcieć więcej? Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia! A nuż odkryjecie swój nowy ulubiony fajny film?

10 Podobnych Filmów:

 1. Ultimatum
 2. Aquaman i Zaginione Królestwo
 3. Skok w przestworzach
 4. Więzień labiryntu
 5. Aquaman
 6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
 7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
 8. Shazam! Gniew bogów
 9. John Wick 4
 10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 893
Udostępnij serial
Martyna Piotrowicz

Martyna Piotrowicz

Witaj na moim portalu filmowym, gdzie każdy kadr to nowa opowieść! Jestem pasjonatką kina, która pragnie dzielić się swoim entuzjazmem z Tobą. Od lat zbieram emocje, analizuję fabuły i snuję refleksje nad sztuką filmową. Na tym portalu znajdziesz nie tylko recenzje i analizy, lecz także fragmenty z kulis produkcji oraz wywiady z twórcami. Moja misja? Przynieść Ci unikalne spojrzenie na świat filmu, które rozbudzi Twoją wyobraźnię i wzbudzi dyskusje. Dołącz do mnie w podróży przez magiczny świat kina - obiecuję, że każda wizyta na moim portalu będzie niezapomnianym filmowym doświadczeniem!

10 Komentarzy

avatar

magsoe

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

Ms_Paulla

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 01m. Gorąco polecam
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 7.1. Warto poświęcić czas na obejrzenie Trzej muszkieterowie: D'Artagnan.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Trzej muszkieterowie: D'Artagnan , to przyjrzyj się ocenie 7.1. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.1, Trzej muszkieterowie: D'Artagnan udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 7.1, Trzej muszkieterowie: D'Artagnan musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

EdiHejka

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan ze średnią ocen 7.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

Teezo21

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan è buono e gli do 7.1 su 893 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.

Produkcje o podobnych gatunkach

Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Transformers: Przebudzenie bestii

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata